Новоборисівська сільська рада
Одеська область, Роздільнянський район

Рішення виконавчого комтітету № 169 "Про затвердження колективного договору між трудовим колективом та  КУ Центр надання соціальних послуг Новоборисівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області  на 2024 – 2028 роки"

Дата: 24.10.2024 17:04
Кількість переглядів: 183

Новоборисівська сільська рада

Роздільнянський район Одеська область

Виконавчий комітет

 

Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження колективного договору між трудовим колективом та  КУ Центр надання соціальних послуг Новоборисівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області

 на 2024 – 2028 роки

 

      Керуючись підпунктом 9 пункту «б» ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» та Закону України «Про колективні договори і угоди», виконавчий комітет Новоборисівської сільської ради

  ВИРІШИВ :

1. Затвердити колективний договір між трудовим колективом та КУ Центр надання соціальних послуг Новоборисівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області на 2024 – 2028 роки (додається).

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покладається на постійну комісію з гуманітарних питань.

 

Голова   

виконавчого комітету                                                                    Інна ТОПОВА

24.10.2024 року

№ 169

 

 

 

                                          ЗАТВЕРДЖЕНО

                    Рішення виконавчого комітету

                 Новоборисівської сільської ради

                           № 169 від 24.10. 2024 року


 

 

 

 

 

 

Н О В О Б О Р И С І В С Ь К А

сільська рада

 

 

 

 

 

КОЛЕКТИВНИЙ  ДОГОВІР

 

Між адміністрацією і трудовим колективом

КУ «Центру надання соціальних послуг Новоборисівської сільської ради»

на 2024 – 2028 роки

 

 

Прийнятий на загальних зборах трудового колективу

«04» вересня 2024 року

 

 

Договір підписали:

 

Директор КУ «ЦНСП                                   Представник трудового колективу

Новоборисівської сільської ради                 ___________ Олена ПЕРЧЕКЛІЙ

__________ Зінаїда ПОЛЯКОВА             

  «__» ________ 2024 року                                   «__» _______ 2024 року

 

Зареєстровано в Новоборисівській сільській раді:

Реєстраційний номер №____ від «___»________ 2024 року

 

 

Сільський голова                                                                      Інна ТОПОВА

 

 

Прийнятий загальними зборами

трудового колективу

КУ «ЦНСП Новоборисівської  сільської ради»

 « 04 »  вересня  2024 р.

(Протокол № 1 від  04 вересня  2024 року)

 

РОЗДІЛ 1.

ЗАГАЛЬНІ    ПОЛОЖЕННЯ

 

1. Мета укладення колективного договору (далі - Договір):

1.1.1. Договір укладено на основі чинного законодавства з метою регулювання соціально-економічних і трудових відносин, посилення соціального захисту працівників КУ « ЦНСП Новоборисівської сільської ради» (далі - Центр).

1.1.2 Договір містить зобов’язання сторін, які його уклали, на створення умов для підвищення ефективності роботи центру, реалізації професійних, трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників.

1.2. Сторони договору та їх повноваження:

1.2.1. Договір укладено між КУ «ЦНСП Новоборисівської сільської ради» в особі директора Зінаїди ПОЛЯКОВОЇ, яка представляє інтереси роботодавця і має відповідні повноваження (далі-адміністрація), з однієї сторони, та трудовим колективом в особі представника – Олени ПЕРЧЕКЛІЙ, яка уповноважена представляти інтереси працівників Центру (далі-уповноважена), з другої сторони, ( далі - Сторони).

1.2.2. Сторони визнають повноваження одна одної і зобов’язуються дотримуватися принципів соціального партнерства: паритетності представництва, рівноправності сторін, взаємної відповідальності, конструктивності та аргументованості при проведенні переговорів (консультацій) щодо укладення договору, внесення змін і доповнень до нього, вирішенні всіх питань, соціально - економічних і трудових відносин.

1.З. Термін дії договору:

1.3.1. Договір укладено на 2024-2028 роки.

1.3.2. Договір набирає чинності з дня його підписання представниками сторін.

1.3.3. Після закінчення строку дії колективний договір продовжує діяти до того часу, поки сторони не укладуть новий або не переглянуть чинний.

1.3.4. Сторони вступають у переговори з укладення нового договору не пізніше ніж за два місяці до закінчення строку дії колективного договору.

1.3.5. У разі реорганізації підприємства (центру) умови колективного договору діють протягом строку, на який його укладено, або може бути переглянутий за згодою сторін.

1.3.6. У разі зміни складу, структури, найменування роботодавця, від імені якого укладено цей договір, колективний договір зберігає чинність.

1.3.7. У разі ліквідації підприємства (центру) колективний договір діє протягом усього строку проведення ліквідації.

1.4. Сфера дії положень договору:

1.4.1. Положення договору поширюється на всіх працівників і є обов’язковими як для адміністрації (роботодавця) так і працівників центру.

1.4.2. Положення і норми договору розроблені на основі чинного законодавства України, а саме: Законів України «Про колективні договори і угоди», «Про оплату праці», «Про охорону праці», «Про відпустки», Кодексу законів про працю України, та інших нормативних актів.

1.5. Порядок внесення змін та доповнень до договору:

1.5.1. Зміни і доповнення до договору протягом строку його дії вносяться у разі потреби тільки за взаємною згодою сторін у зв’язку із змінами чинного законодавства, з питань що є предметом колективного договору, та з ініціативи

однієї із сторін. Зацікавлена сторона письмово повідомляє іншу сторону про початок доведення переговорів (консультацій) та надсилає свої пропозиції, які мають бути спільно розглянуті у 10-денний термін з дня їх отримання іншою стороною.

1.5.2. Якщо внесення змін чи доповнень до договору зумовлено зміною чинного законодавства, колективних угод вищого рівня або вони поліпшують раніше діючі норми та положення договору, рішення про запровадження цих змін чи доповнень приймається спільним рішенням адміністрації та колективом. У всіх інших випадках рішення про внесення змін чи доповнень до договору, після проведення попередніх консультацій і переговорів та досягнення взаємної згоди про це, схвалюється загальними зборами трудового колективу.

1.5.3. Жодна із сторін протягом строку дії договору не може в односторонньому порядку приймати рішення про зміну діючих положень, обов'язків за договором або призупинити їх виконання.

1.5.4. Після укладення договору, внесення до нього змін роботодавець зобов'язаний у тижневий строк ознайомити працівників з текстом договору, для цього уповноважена особа від сторони адміністрації у межах зазначеного строку тиражує і доводить договір до відома всіх працівників та забезпечує протягом всього терміну дії договору ознайомлення з ним під розписку щойно прийнятих працівників до початку роботи.

1.5.5. Представник трудового колективу, уповноважена особа подає договір

на реєстрацію до органу місцевого самоврядування.

 

 

 

Розділ 2.

 

Порядок внесення змін

та доповнень до колективного договору

 

2.1.У разі, коли  сторони визнають за необхідне  продовжувати термін дії договору в цілому або окремих його частин, рішення про це виносять загальні збори трудового колективу.

2.2.Якщо одна із сторін вважає за неможливе подальше виконання умов колективного договору, вона повинна повідомити про це іншу сторону не пізніше як 10 днів письмо, вказавши причини, зміни окремих його положень, та розпочати переговори з іншою стороною стосовно цього питання у визначений термін.

2.3.Будь - яка із сторін не раніше як за 3 місяці до закінчення строку дії колективного договору, письмово повідомляє іншу сторону про початок переговорів. Друга сторона протягом семи днів повинна розпочати переговори.

 

Розділ 3

 

Виробничо – економічні відношення

3.1. Всім працівникам Центру протягом року постійно забезпечувати виконання плану роботи.

3.2. Адміністрації:

 3.2.1Забезпечити ефективну діяльність Установи за рахунок бюджетних коштів та інших незаборонених законодавством коштів.

  3.2.2.Уникати будь-яких проявів дискримінації у сфері праці. Зокрема порушенню принципу рівності прав і можливостей, прямого або непрямого обмеження прав працівників залежно від раси кольору шкіри, політичних, релігійних, та інших переконань, статі, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, етнічного, соціального та іноземного походження, віку, стану здоров’я, інвалідності, сімейного та майнового стану, звернення чи наміру звернення до суду чи інших органів за захистом своїх прав або надання підтримки іншим працівникам у захисті їх прав, за мовними або іншими ознаками, не пов’язаними з характером роботи або умовами її виконання.

   3.2.3. Своєчасно та в повному обсязі забезпечувати матеріально - технічними ресурсами, необхідними для виконання трудових завдань, норм праці, створення належних умов праці.

   3.2.4. Надавати переважне право у просуванні по службі спеціалістам високої кваліфікації, ініціативним, які постійно підвищують свій професійний рівень, та знаходяться у кадровому резерві.

   3.2.5. Ознайомлювати всіх працівників із записами в трудових книжках під розпис.

   3.2.6. Своєчасно оформляти документи для пенсій працівникам, які досягли пенсійного віку.

   3.2.7. Своєчасно оформляти та здійснювати розрахунки по лікарняним листам та відрядженням.

 3.3. Всім працівникам дотримуватись правил трудової та виробничої дисципліни, правил внутрішнього трудового розпорядку (додаток 1).

 3.4. Згідно Наказу Міністерства юстиції України від 12 квітня 2012 року № 578/5, зареєстрованого в  Міністерстві юстиції України від 17.04.2012 року за № 571/20884 «Про затвердження Переліку типових документів, що створюються під час діяльності органів державної влади  та місцевого самоврядування, інших установ, підприємств  та організацій, із зазначенням строків зберігання документів» адміністрація зобов’язується:

- забезпечити збереження та передачу архівним органам  документів з оплати праці, згідно яких здійснюється оформлення пенсій, визначених законодавством;

- сприяти навчанню трудового колективу з питань сучасної  діяльності  на власному, сільському, районному рівнях при проведенні різних форм навчань.

3.5. Укласти та зареєструвати Угоду з соціально – економічних питань на відповідний рік між Центром, роботодавцями (уповноваженими від трудових колективів).

 

Розділ 4

 

Режим роботи, тривалість робочого часу та часу відпочинку

 

4.1. Режим роботи, тривалість робочого часу та часу відпочинку, передбачені Правилами внутрішнього трудового розпорядку виконавчого апарату.

4.2. Адміністрації:

4.2.1. При прийняті на роботу знайомити працівників з наказом, правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовою інструкцією, інструкцією по охороні праці, інструкцією по пожежній безпеці, інструкцією по роботі з ПЕОМ, колективним договором під підпис.

4.2.2. Щорічну відпустку надавати працівникам згідно чинного законодавства і відповідно до графіку, який затверджується до 05 січня поточного року, з яким ознайомлюються всі працівники.

4.2.3. Основну відпустку надавати тривалістю 24 календарні дні за відпрацьований робочий рік.

4.2.4. Відпустку без збереження заробітної плати за згодою сторін надавати згідно Закону України  «Про відпустку», але не більше 14 днів на рік.

4.2.5. Робота у вихідні дні компенсується згідно чинного законодавства.

4.2.6. Після закінчення відпустки по вагітності та пологам жінкам надавати відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трьохрічного віку згідно Закону України «Про відпустки».

4.2.7. Надавати вільні від роботи дні із збереженням середнього заробітку у випадках:

- дні народження – 1 день;

- на поховання рідних – 3 дні.

4.2.8. З метою створення сприятливих умов для використання святкових та не робочих днів (ст.73), а також раціонального використання робочого часу КМУ не пізніше ніж за три місяці до таких днів може рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій перенести вихідні та робочі дні у порядку і на умовах, установлених законодавством, для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочій тиждень з двома вихідними днями. Власник або уповноважений ним орган у разі застосування рекомендацій КМУ не пізніше ніж за місяць видає наказ (розпорядження) про перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві, в установі або організації, погоджений з профспілковим представником (ч.4 та ч. 5 ст. 67 КЗпПУ).

 

 

Розділ 5

 

Зайнятість працюючих

 

5.1. Адміністрації:

5.1.1. Забезпечувати повну зайнятість і використання працівників відповідно професії та кваліфікації.

5.1.2. При скорочені штатів дотримуватись вимог статті 49-4 Кодексу Законів України про працю. Не допускати безпідставного скорочення кількості працівників і робочих місць.

5.1.3. Проводити атестацію соціальних робітників, фахівців із соціальної роботи один раз на три роки, відповідно до наказу МСП України від 01.10.2012 року №612 «Про затвердження порядку атестації соціальних працівників, інших фахівців що надають соціальні послуги та реабілітаційні послуги»

         5.1.4. При скорочені штатів, у період після попередження працівника про звільнення за скороченням штатів і до звільнення надавати працівнику можливість пошуку роботи за межами організації 1 день на тиждень з оплатою.

5.1.5. Надавати перевагу повернення в організацію звільнених за скороченням штатів при появі вакансій.

5.1.6. Своєчасно виплачувати вихідну допомогу працівникам при скорочені штатів.

5.1.7. Виділяти кошти на підготовку та перепідготовку кадрів з урахуванням потреб у розмірі не менше 3% від ФОП

5.1.8. Своєчасно проводити розрахунок з працівниками при звільнені (ст.. 116 КЗпП України).

5.1.9. Віл-інфіковані  та хворі на СНІД особи продовжують виконувати роботу, що відповідає їх кваліфікації і не протипоказана з медичної точки зору.

5.1.10. Своєчасно та в повному обсязі перераховувати страхові внески до єдиного соціального внеску при цьому розмір щомісячного внеску повинен бути не менше мінімального страхового внеску.

5.2. Уповноважена особа:

5.2.1. Зобов’язується надавати згоду на звільнення працівника на скорочення штату тільки у випадку, коли будуть вичерпані всі можливості працевлаштування в системі комунальної установи,  і не дає згоди у випадку відсутності коштів для повного розрахунку з працівниками, які вивільняються.

5.2.2. Надавати правову допомогу працюючим з питань трудового законодавства.

5.2.3. Здійснювати громадський контроль за повнотою та своєчасністю нарахування обліку і виплати заробітної плати та сплати єдиного соціального внеску, подання відомостей до системи персоніфікованого обліку, інформування застрахованих осіб про нарахування страхових внесків.

 

 

 

 

Розділ 6

 

Формування фонду оплати праці,

оплата праці та захист заробітної плати

 

6.1. Конкретні розміри заробітної плати, розміри доплат і набавок та утримання працівників встановлюються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів  та інших органів», наказу Міністерства праці України від 02.10.1996 № 77 із внесеними змінами та доповненнями та Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року № 1298 «Про оплату праці  працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної схеми».

6.2. Адміністрації:

6.2.1. Забезпечувати безперешкодне ознайомлення працівників з розміром заробітної плати та утриманнями. Розрахунок по виплаті заробітної плати здійснювати регулярно в робочі дні два рази на місяць, аванс до 15 числа, заробітну плату 30 числа.

Якщо день виплати заробітної плати співпадає з вихідним, святковим або не робочим днем, заробітна плата виплачується напередодні.

 Аванс виплачується за відпрацьовані дні згідно табелю робочого часу, який подається відповідальною особою (табельником) до бухгалтерії до 15 числа.

 Забезпечити виплату заробітної плати та відпускних працівникам, що йдуть у відпустку, не пізніше ніж за 3 робочі дні до її початку (ст..21 Закону України «Про відпустки»).

При кожній заробітній платі працівникам видаються розрахункові листи  про суми нарахованої з/плати та утримань з неї (ст.. 110 Кодексу законів про працю України».

У зв’язку їх зростанням індексу споживчих цін  у відповідності із Законом України «Про індексацію грошових доходів населення» проводити індексацію заробітної плати.

Здійснювати компенсацію працівникам втрати частини заробітної плати у зв’язку з затримкою термінів її виплати згідно Закону України «Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв’язку порушенням строків її виплати».

Передбачити відповідальність керівника за стан нормування  праці в установі.

6.2.2. Одночасно з виплатою зарплати своєчасно і в повному обсязі переховувати податок з доходів  фізичних осіб, військовий збір, та єдиний соціальний внесок.

6.2.3. Згідно з підпунктом б пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року № 1298 надавати працівникам матеріальну допомогу, в тому числі на оздоровлення при наданні щорічної відпустки в розмірі, що не перевищує ніж один посадовий оклад працівника на рік.

 6.2.4. Преміювання проводиться за результатами роботи за місяць, рік, до

державних та професійного свят в розмірі визначеному для працівників центру відповідно до Положення про преміювання працівників Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Новоборисівсмької сільської ради» (додаток №2) в межах кошторисних призначень та економії фонду заробітної плати.

     6.2.5. Надавати надбавку за високі досягнення у праці, за складність,і потужність в роботі, за виконання особливо важливої роботи (на строк її виконання) - у розмірі до 50% посадового окладу, у разі несвоєчасного виконання завдань, погіршення якості роботи й порушення трудової дисципліни зазначені надбавки скасовуються або зменшуються (Наказ

Мінсоцполітики України №526 від 18.05.2015 р. «Про умови оплати праці

        працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального

        обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів

        геніальних служб для сім’ї, дітей та молоді» зі змінами від 06.11.2018 року №

        1637).

     6.2.6. Забезпечувати своєчасний розрахунок при звільнені та скорочені працівників.

     6.2.7. Жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, одинокій матері, батьку, який виховує дитину без матері (у тому числі й у разі тривалого перебування матері в лікарняному закладі), а також особі, яка взяла дитину під опіку, чи одному із прийомних батьків надається щорічна додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і не робочих днів (ст.. 72 КЗпПУ). За наявності декількох підстав для надання цієї відпустки її загальна тривалість не може перевищувати 17 календарних днів.

      6.2.8. Проводити виплату заробітної плати в першочерговому порядку перед іншими платежами після сплати обов’язкових платежів.

      6.2.9. Ознайомити працівників з Законом України «Про податок з доходів фізичних осіб » (від 22 травня 2003 року № 889-ІV), особливу увагу звернути:

- на подання письмових заяв платниками податку, які мають право на застосування податкової соціальної пільги;

- на подання річної податкової декларації, податковий кредити, який зменшує суму загального оподатковуваного доходу.

     6.2.10. Надавати працівникам Центру при виході на пенсію за віком, матеріальну допомогу у розмірі посадового окладу.

 

Розділ 7

 

Охорона праці та здоров’я

 

7.1. Охорона праці у Центрі  регулюється виконанням адміністрацією та всіма без винятку працівниками Закону України «Про охорону праці», «Про пожежну безпеку», «Положення про навчання з питань охорони праці», «Положення про систему управління охороною праці», іншими нормативними документами.

За порушення нормативних документів з охорони праці винні працівники притягаються до дисциплінарної, адміністративної і кримінальної відповідальності згідно законів України.

7.2. Працівники зобов'язані знати і виконувати вимоги нормативних актів про охорону праці відповідно до своїх функціональних обов'язків.

7.3.Уповноважена особа трудового колективу зобов'язується сприяти проведенню й вимагати виконання у повному обсязі комплексних організаційно-технічних заходів щодо досягнення встановлених нормативів з охорони праці.

7.4. Адміністрація забезпечує  функціонування  системи управління охороною праці, а саме:

  • розробляє за  участю  сторін колективного договору і реалізує комплексні  заходи  для  досягнення  встановлених  нормативів та підвищення існуючого рівня охорони праці;
  • забезпечує виконання    необхідних   профілактичних   заходів відповідно до обставин, що змінюються;
  • забезпечує належне утримання будівель і  споруд,  виробничого обладнання та устаткування, моніторинг за їх технічним станом;
  • розробляє і затверджує положення,  інструкції,  інші  акти  з охорони  праці;

7.5. Працівник зобов'язаний:

  • дбати про особисту безпеку і здоров'я,  а також про безпеку і здоров'я  оточуючих  людей  в процесі виконання будь-яких робіт;
  • знати і виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці;
  • проходити у встановленому законодавством порядку попередні та періодичні медичні огляди.

Розділ 8

 

Організація культурно-виховної і спортивно-масової роботи

 

        8.1. Уповноваженій особі:

 

8.1.1. Організувати привітання працівників Центру з Днем народження.

8.1.2. Практикувати привітання працівників установи у святкові дні та до Дня працівника соціальної сфери.

 

 

Розділ 9

 

Гарантії діяльності трудового колективу

 

        9.1. Трудовий колектив представляє свої інтереси у взаємовідношеннях з адміністрацією.

8.2. Уповноважена особа:

9.2.1. В особі його членів має право безперешкодно відвідувати і оглядати приміщення і робочі місця працівників Центру, отримувати від адміністрації інформацію з питань, пов’язаних з фінансовою діяльністю і соціально-економічним розвитком колективу, проводити перевірку дотримання в Центрі трудового законодавства, умов охорони праці, вимагати усунення недоліків.

9.2.2. Перевіряти правильність ведення трудових книжок і використання  відпусток.

9.2.3. Адміністрація зобов’язується надавати трудовому колективу необхідну інформацію для ведення колективних переговорів, укладання колективного договору та здійснення контролю за його виконанням.

 

 

 

 

 

Розділ 10

 

Вирішення трудових конфліктів

 

10.1. Сторони визнають, що індивідуальні трудові спори відповідно до чинного законодавства розглядаються комісіями по трудових спорах або судами.

 

Підсумкові положення

 

1. Цей колективний договір укладено строком на 5 років. Він вступає  в силу з дня підписання і діє до прийняття нового колективного договору.

2. Зміни і доповнення у колективний договір вносяться лише взаємною згодою сторін після попередніх переговорів.

3. Контроль за виконанням цього договору здійснюється сторонами, які його уклали.

4. Один раз на рік спільно аналізувати стан виконання  колективного договору на звітно – виборних зборах.

5. Адміністрація і уповноважений представник в межах своєї компетенції зобов’язується оперативно вживати заходи впливу на тих осіб, які не виконують зобов’язання колективного договору та інформувати про це членів трудового  колективу.

6. Невід’ємною частиною договору є додатки, а саме: положення про преміювання працівників, правила внутрішнього трудового розпорядку, комплексні заходи, графік щорічних відпусток комунального закладу «Центр

надання соціальних послуг Новоборисівської сільської ради».

        7. Цей договір підписаний у двох примірниках, які мають однакову юридичну        силу і зберігаються по примірнику у кожної сторони.

8. Колективний договір ухвалений на загальних зборах трудового колективу (протокол № 1 від  __ ________ 2024 року)

 

Договір підписали:

Директор КУ «ЦНСП                                             Уповноважена особа -

Новоборисівської сільської ради»

__________Зінаїда ПОЛЯКОВА                             ________Олена ПЕРЧЕКЛІЙ

__.__.2024                                                                    __.__.2024

GERB

У К Р А Ї Н А

Новоборисівська сільська рада

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Новоборисівської

сільської ради Роздільнянського району Одеської області

_____________________________________________________________________________

67121, Одеська область, Великомихайлівський район, с. Новоборисівка, вул. Лермонтова, 3,

тел.  (048 59) 2-41-90, E-mail: novoborisivka-cnsp@ukr.net. Код ЄДРПОУ 44213159

 

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ №1

 

Загальних зборів трудового колективу комунальної установи «Центру надання соціальних послуг Новоборисівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області»

 

04 вересня 2024 року

 

ПРИСУТНІ:

       Гребенюк О.М.- начальник відділу сім’ї, молоді та соціального захисту населення;

       Полякова З.О.- директор Центу;

       Перчеклій О.І. – фахівець із соціальної роботи;

       Худан Т.П. – соціальний робітник;

       Цуркан Т.О.- соціальний робітник;

       Шмаленко А.В.- соціальний робітник.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про підписання колективного договору між адміністрацією КУ «ЦНСП Новоборисівської сільської ради»  та трудовим колективом КУ «ЦНСП Новоборисівської сільської ради» .
  2. Про погодження Правил внутрішнього трудового розпорядку КУ «ЦНСП Новоборисівської сільської ради».
  3. Про обрання уповноваженого представника від трудового колективу КУ «ЦНСП Новоборисівської сільської ради» та підписання колективного договору.

 

СЛУХАЛИ:

  1. Про підписання колективного договору між адміністрацією КУ «ЦНСП Новоборисівської сільської ради» та трудовим колективом КУ «ЦНСП Новоборисівської сільської ради».

ВИСТУПИЛИ: Полякова З.О. – директор Центру, яка  доповіла, що з метою сприяння регулюванню трудових відносин і соціально – економічних інтересів працівників КУ «ЦНСП Новоборисівської сільської ради», та адміністрацією КУ «ЦНСП Новоборисівської сільської ради», відповідно до Закону України «Про колективні договори та угоди», який визначає взаємні виробничі, трудові та соціально – економічні відносини між підприємствами, установами, організаціями та трудовим колективом, є необхідність підписання колективного договору між адміністрацією КУ «ЦНСП Новоборисівської сільської ради» та трудовим колективом КУ «ЦНСП Новоборисівської сільської ради».

 

ВИРІШИЛИ: Питання про підписання колективного договору між адміністрацією КУ «ЦНСП Новоборисівської сільської ради» та трудовим колективом КУ «ЦНСП Новоборисівської сільської ради» прийнято ОДНОГОЛОСНО.

СЛУХАЛИ:

  1. Про погодження Правил внутрішнього трудового розпорядку працівників КУ «ЦНСП Новоборисівської сільської ради»

ВИСТУПИЛИ: Полякова З.О. – директор Центру, яка сказала, що Правила внутрішнього трудового розпорядку мають на меті зміцнення трудової та виконавської  дисципліни, забезпечення правильної організації праці, повного раціонального використання робочого часу, належних безпечних умов праці, підвищення якості її продуктивності, своєчасної виплати заробітної плати. Ці правила поширюються на всіх працівників КУ «ЦНСП Новоборисівської сільської ради»

 

ВИРІШИЛИ: Питання про затвердження Правил внутрішнього трудового розпорядку працівників КУ «ЦНСП Новоборисівської сільської ради» прийнято ОДНОГОЛОСНО.

 

СЛУХАЛИ:

  1. Про обрання уповноваженого представника від трудового колективу КУ«ЦНСП Новоборисівської сільської ради» на підписання колективного договору.

 

ВИСТУПИЛИ: Гребенюк О.М. – начальник відділу сім’ї, молоді та соціального захисту населення, яка запропонувала уповноваженим працівником від КУ «ЦНСП Новоборисівської сільської ради» на підписання колективного договору обрати Перчеклій Олену Іллівну – фахівця із соціальної роботи.

 

ВИРІШИЛИ: Обрати Перчеклій Олену Іллівну – фахівця із соціальної роботи уповноваженою на підписання колективного договору між трудовим колективом Новоборисівської сільської ради. Рішення прийнято ОДНОГОЛОСНО.

 

Директор                                                                        Зінаїда ПОЛЯКОВА

Секретар зборів                                                               Катерина ЦУРКАН

 

                                                                                                                                                                         Додаток 2

                                                                                                                                                                      

« Погоджено»                                                                                  «Затверджено»                                                           Уповноважений від трудового                                                      Директор КУ «ЦНСП Новоборисівської

колективу  центр                                                                             сільської ради»

____________ Олена ПЕРЧЕКЛІЙ                                                    ____________ Зінаїда ПОЛЯКОВА

 

                                       

ПОЛОЖЕННЯ

про преміювання та матеріальне стимулювання працівників Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Новоборисівської сільської ради».

    1.Загальна частина.

   1.1. Дане положення розроблене у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002р.  №1298 «Про оплату  праці працівників на основі єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; Наказу Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства охорони здоров’я  від 05.10.2005р. №308/519 «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення»; Наказу Міністерства праці та соціальної політики України Міністерства охорони здоров’я України від 15.03.2006р. № 75/122 «Про затвердження Змін до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення».

   1.2.  Мета положення:

- підвищення відповідальності до виконання покладених на працівників функціональних обов’язків;

- зацікавленість працівників у досягненні високих показників на доручених ділянках роботи;

- дотримання законності правопорядку і трудової дисципліни.

   1.3. Преміювання  працівників проводиться за підсумками роботи за місяць в межах фонду оплати праці, при наявності економії фонду оплати праці, виконанні показників, які тісно пов’язані з кінцевими результатами діяльності структурних  підрозділів  центру та направлених на забезпечення виконання затверджених планів соціального розвитку, підвищення якості роботи.

    2. Показники преміювання.

    2.1.  Забезпечення реалізації заходів, спрямованих на посилення мотивації до праці, удосконалення її організації.

   2.2.Організація виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника та розширення зони обслуговування або збільшення обсягів виконання робіт.

   2.3.  Відсутність порушень трудової та виконавчої дисципліни.

   2.4. За високі досягнення у праці, виконання особливо важливої роботи, доручень, складність і напруженість у роботі, а також до Дня соціальної сфери, директору, фахівцям із соціальної роботи, соціальним робітникам Центру, може бути надана одноразова премія в розмірі посадового окладу.

      2.5.  Премія нараховується за фактично відпрацьований час, виходячи з посадового окладу.

      2.6.  При переведенні на іншу роботу, виходу на пенсію, звільненням у зв’язку з скороченням штатів та інших поважних причин премія виплачується за фактично відпрацьований час.

      2.7.  Премія не виплачується працівникам:

- за час відпустки та тимчасової непрацездатності, на яких накладено дисциплінарне стягнення до його зняття, звільнення за порушення трудової дисципліни, звільнення за власним бажанням до 15 числа, за час перебування без збереження заробітної плати на навчанні.

- несумлінне виконання службових обов’язків, доручень, порушення трудової дисципліни;

- завдання матеріальної шкоди майну установи.

     3. Надання премій/винагород до святкових днів та дня соціальної сфери

 у межах фонду заробітної плати.

     4. Надання матеріальної допомоги.

     4.1.Надавати матеріальну допомогу працівникам центру за наявності коштів:

 

- при досягненні пенсійного віку-100% посадового окладу з фонду заробітної плати в межах кошторисних призначень;

- при наданні відпустки в розмірі посадового окладу;

- в разі нещасного випадку, стихійного лиха, смерті (чоловіка, жінки, дітей, батька, матері), хронічного тяжкого захворювання за рахунок економії фонду заробітної плати.

    4.2.Премії та різні види матеріальної допомоги працівникам центру надаються керівником установи у межах фонду оплати праці.

     5.  Встановлення надбавок до посадових окладів:

      5.1. Працівникам центру можуть установлюватися надбавки у розмірі до 50 відсотків посадового окладу (тарифної ставки):

- за високі досягнення у праці;

- за виконання особливо важливої роботи ;

- за складність, напруженість у роботі.

Граничний розмір зазначених надбавок для одного працівника  не повинен перевищувати 50% посадового окладу.

     У разі несвоєчасного виконання завдань погіршення якості роботи і порушення трудової дисципліни надбавки зменшуються або скасовуються.

    5.2. Працівникам центру надбавки установлюються керівником установи.

    5.3. Директору центру надбавки установлюються головою Новоборисівської сільської ради.

 

           Режим роботи, тривалість робочого часу.

 

  Встановити наступний режим робочого часу:

       -    початок роботи             8-00 год.;

       -    закінчення роботи         17год. 00 хв.;

  • у п’ятницю                     15-45год.;
  • перерва для відпочинку та харчування

з 12 год.   до    12.45 год.

 

  • Вихідні дні: субота, неділя.

 

 Прийомні дні:

Директор:                       вівторок, четвер                                      8.00-17.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь